Appliquer
2013-10-15
209342
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, för ett ljus vardera, förgyllda, höjd 30 cm
Lagningar