Börje Sandelin Nattmänniskor
2013-10-15
209323
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SANDELIN, Börje (1926-1970): "Nattmänniskor", signerad Sandelin, etsning, 30/40, 14,5x21 cm