Äldre juridisk och historisk litteratur

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE JURIDIK, och historia, huvudsakligen 1700- och 1800-tal, till större delen svensk.

Varierande skick, skador och defekter.

209297

2013-10-18