Madeleine Pyk färglitografi
2013-10-15
209277
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm