Yrjö Edelmann färglitografi
2013-10-15
209263
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm