Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier
2013-10-15
209262
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera bladmått 62x45 cm