Mansporträtt oljemålning
2013-10-15
209240
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Porträtt av piprökande man, olja på duk, otydligt signerad, 50x39 cm