Karl Dahlqvist olja
2013-10-15
209214
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1963, olja på pannå, 46x61 cm