Helge Lindén olja
2013-10-15
209211
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LINDÉN, Helge (1897-1961): Hamnbild, signerad Linden, olja på pannå, 27x35 cm