Gräddkanna silver empire
2013-10-14
209182
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, empire, stämplad AL Stockholm 1834, bär spår av invändig förgyllning, höjd 15 cm, vikt ca 220 g
Monogram, buckla