Fat Kina
2013-10-16
209161
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, lövformat
Nagg, skadad hänkel