Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
JÖRED, Kristina (född 1913): 2 st, "Dagensnyheter" "Poeten", signerad resp tillskriven, olja på pannå, 22x12, resp 13x12 cm
209058
2013-10-12