Kristina Jöred oljemålning
2013-10-12
209055
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JÖRED, Kristina (född 1913): "Stråkkvartett", signerad och Kristina Jöred 68, olja på pannå, 28x33 cm