Olle Nordberg oljemålning
2013-10-14
209050
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Pimpelfiskaren", signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 22x33 cm