Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
FIRGURINER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal/samtida, föreställande sittande figur resp liggande kvinna, sittande figurs höjd 8 cm
Kvinnans ena hand m lagning
209039
2013-10-14