Lennart Jirlow litografi
2013-10-14
209019
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, 316/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 46x55 cm