Madeleine Pyk etsning
2013-10-14
209017
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M. Pyk, 17/220, kolorerad etsning, 49x34 cm