Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 99x128 cm, rammått 114x145 cm
208999
2013-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här