Robert Högfeldt oljemålning
2013-10-12
208918
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vårlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 46x55 cm