Vägglystrar gustaviansk stil
2013-10-12
208912
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 2-armade, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bronserad metall, höjd 55 cm
Smärre skador