Flintlåspistol
2013-10-10
208898
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, 1800-talets början, helstock med mässingsbeslag, längd 40 cm
kompletterad, slitage