Kinesiska tallrikar
2013-10-11
208796
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 23,5 cm
Nagg, en med spricka