Petter Thoen färgserigrafi
2013-10-12
208775
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THOEN, Petter (född 1943): "Bam", signerad och numrerad P Thoen, EA, färgserigrafi, 31x45 cm