Ikon Ryssland 1800-tal

Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IKON, 1800-tal, Gudsmodern med barnet, riza i förgyllt silver, kontrollstämplat för oidentifierad mästare IG(kyrilliska), S:t Petersburg, 1887, ca 31,5x27 cm, senare låda medföljer

208631

2013-10-11