Huggare
2013-10-10
208578
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HUGGARE, omkring 1800, för kadett, klinga med blodränna, mässingsfäste, svart kläderbalja med mässingsbeslag, längd 75 cm
Slitage, lagning