Soffor Arne Norell "Ilona"
2013-10-11
208573
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFOR, 1 par, "Ilona", Arne Norell, Aneby, 1900-talets andra hälft, betsat trä med läderdetaljer, längd ca 150 cm vardera
Bruksslitage, en läderrem