Rökbord 1800-tal
2013-10-11
208525
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖKBORD, 1800-talets andra hälft, björk, inbyggd cigarrsnoppare, låsbart lock för tobak, höjd 110 cm
Nyckel saknas, mässingsdetalj saknas, slitage