Flintlåspistol
2013-10-10
208514
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, dubbelpipig, 1700-talets andra hälft, stomme och pipor i mässing, valnötskolv med silverinläggningar, längd 29 cm
lagningar