Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-10-11
208439
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Borg i vinterlandskap, olja på duk, 50x60 cm