Rune Persson oljemålning
2013-10-09
208385
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PERSSON, Rune (1914-1990): "Middagsbordet", signerad Rune Person, olja på pannå, 49x64 cm