Kvinnostudier 2 st
2013-10-09
208363
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, kvinnostudier, otydligt signerade, etsningar, 41x31 resp 36x24 cm