Bordslampa Kina
2013-10-12
208270
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA/VAS, porslin, Kina, 17/1800-tal, balusterformad, dekor i famille rose, total höjd 49 cm
Borrad för el, nagg vid fot