von Wright Svenska fåglar
2013-10-09
208226
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar, andra upplagan, 1927-29, med litograferade planscher, halvfranska band, 3 vol
Skador, slitage