Takfotogenlampa
2013-10-09
208203
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, för 6 ljus, majolika, behängd med prismor, kupa i frostat glas, höjd ca 135 cm
Skador