Dalahäst rödmålad

Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad
Dalahäst rödmålad

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALAHÄST, 1800-talets andra hälft, sannolikt Bergkarlås, total höjd 20, längd 23 cm

Lagningar, skador

208178

2013-10-08