Roland Svensson färglitografi
2013-10-08
208169
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Efter regn", signerad Roland S, 315/360 färglitografi, 25x45 cm
Med dedikation, ram med lösa lister