Slutstensdekoration i gips
2013-10-08
208133
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, Herakles, enl uppgift 1870-80-tal, s.k. slutstensdekoration för val, gips, höjd 71x53 cm
Skador