Karl Höglund färglitografi
2013-10-08
208105
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Cabarét, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått, 86x59 cm