Kandelabrar 1800-tal
2013-10-08
208076
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, stomme i jasperware, ljusarmar och bottenplatta i förgylld mässing, höjd 36 cm
Omarbetade, skador