Einar Forseth blandteknik
2013-10-08
208062
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Akropolis, signerad och daterad Einar Forseth -32, blandteknik på duk, 51x62 cm