Roland Svensson färglitografi
2013-10-08
208061
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga", signerad Roland S, HC, färglitografi, ca 32x60 cm
Något gulnad