Spelbord 1800-tal
2013-10-11
208041
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, mahogny, diverse spelmarker medföljer, ljusbrickor, höjd 76, 43x115 cm
Smärre fanerskador, renoverat