Dräktnålar
2013-10-10
208030
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DRÄKT- och MANTELNÅLAR, 4 st, brons, Luristan, 9,5-23, 5 cm
Proveniens: Inköpt i Teheran under 1960- och 70-tal av svensk diplomat
en bruten, en lagad