Fat Qianlong
2013-10-08
208025
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose och guld, längd 30 cm
Slitage