Golvvas Kina 1900-tal
2013-10-08
208023
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av getter, förgyllda hänklar, höjd 57 cm
Lagad mynning, fotringsnagg