Kaffepannor brickor lampfot 1950/60-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, 3 st., varav 2 st. NilsJohan "Hollywood", BRICKOR, 2 st., teak, varav en brännmärkt SAS, lampfot, trä och metall, TIDNINGSSTÄLL, mässing och röd galon, 1950/60-tal

Slitage, fuktskada, spricka

207989

2013-10-08