Miniatyrskåp 17/1800-tal
2013-10-07
207984
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRSKÅP, 17/1800-tal, fajans, dekor av landskap och blommor, höjd 24 cm
Lagning