Corneille färglitografi
2013-10-07
207977
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition med kvinnofigur, signerad och numrerad 85, färglitografi, 106/199, 21x15,5 cm