Fåtöljer 1960-tal
2013-10-07
207972
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, brun skinnklädsel
Smärre slitage