Ardy Strüwer färglitografi
2013-10-07
207966
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): "Hanniblas längtan", signerad och daterad Ardy 1969, 75/75, färglitografi, 40x56 cm, med dedikation